Всі батьки дуже чекають, коли їх малюк навчиться читати! І це зрозуміло, адже без читання неможливо освоєння всіх інших знань.

Красиві яскраві абетки, магнітні букви і, звичайно ж, розвиваючі настільні ігри допоможуть зробити процес захоплюючим для дітей і результативним для батьків.

Зустрічайте топ настільних ігор, які допоможуть малюкові вивчити букви і навчитися читати.

Навчальна гра Буквики, Danko Toys

Основне завдання даної гри познайомити малюка з буквами і основами читання. У правилах описано 5 різних ігор, але з такими матеріалами їх можна придумати ще дуже багато. Тут і кубики з буквами, і картки зі словами, і картки з буквами. Дуже многоваріантівная гра. Гра на українській мові.

Шалені сови, Vladi Toys

Весела гра з фішками допоможе дитині легко освоїти читання по складах. Гра представлена ​​російською або українскою мовою.

Бінго Вивчаємо літери, DoDo

За допомогою яскравого лото зі зрозумілими малюкові картинками можна легко вивчити букви і слова, що починаються на ці букви. Гра для вивчення українського алфавіту.

Лото Ringo Bingo, Danko Toys

Веселе лото з рулеткою в ігровій формі допоможе дітлахам вивчити кольори, букви і слова, що починаються на ці букви, а також навчитися читати. Гра представлена ​​українською мовою.

Розвиваюча гра Чумачечий квест, DoJoy

360 різноманітних завдань допоможуть дітям навчитися читати по складах і словами, вивчити літери і звуки. Повний комплекс занять для підготовки до школи. Гра представлена ​​російською мовою.

Гра магнітнаі Склади слово, Умняшка

Дорожня гра з буквами, тренування складання слів з букв і читання. У набір входять літери як російського, так і українського алфавіту.

Звіробукви, Банда Умников

Зверобукви - це п'ять різних веселих ігор. В одній коробці ви знайдете і мемо, і скарабл, і лото та інші ігри з буквами спрямовані на складання та читання слів. Гра спрямована на вивчення букв російського алфавіту.

Комплект ігор Йоржик-жоржик, Тукан-повторян, Мишка-мімішка, Malvy Games

Цей комплект це три веселих та цікавих карткових гри для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Кожна гра це набір карток з чудовими та сучасними малюнками, це прості та зрозумілі навіть дошкільнятам правила, це можливість зробити перші відчутні кроки в читанні весело та граючись. Комплект ігор охоплює весь ряд буквосполучень приголосна-голосна з голосними буквами А, О, У, Е, І та И.